Nida İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerini Diğer Firmalardan Ayıran Nedir?

Her İş Sağlığı ve Güvenliği firması gibi aylık düzenli olarak İş Güvenliği Uzmanı, İşyeri Hekimi, Diğer Sağlık Personeli firma ziyaretlerinizi yapacaktır..

Şimdi sizlere, bizi diğer firmalardan farklı kılan ,sizleri özel hissettirecek olan çözümlerimizden bahsedelim,

1) Zaman kazanırsınız

Çözümlerimiz günümüzün hızlı temposu için yaratılmıştır. Bizimle çalışmaya başladıktan sonra işe alım yaptığınız personeller OSGB merkezimizde, işyeri hekiminizin istediği sağlık tahlilleri yaptırıp aynı gün içerisinde sağlık raporunu ve temel iş güvenliği eğitimini alıp ilgili tüm talimatlar imzalatıldıktan sonra eksiksiz olarak işbaşı yapmaya hazır hale gelmiş olacaktır. Siz de böylece, zamanınızı farklı alanlarda kullanmaya ve büyümenize ayırabilirsiniz.

2) Paranız cebinizde kalır

Araştırmalara göre şirketlerin iş sağlığı ve güvenliği alanında en çok problem yaşadığı konuların başında, işe yeni başlayacak olan çalışanların iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili evrakları hazırlama süreci ve bu süreçten dolayı yaşanan çalışma ve iş gücü kaybıdır. Bu yüzden de işlemleri en hızlı şekilde halledip sizi çalışma ve işgücü kaybından kurtarıp aynı zamanda da kanuni olarak tüm eksiklikleri gideriyoruz.

3) Yapay Zeka ile İsg Süreçlerinin yönetiyoruz

Teknolojiyi sürekli olarak takip eden Ar-Ge ekibimizle oluşturduğumuz Yapay Zeka Destekli Nida Portal İsg Yönetim Sistemi ile şirketiniz tüm isg süreçlerini yönetiyoruz. Nida Portal ile isg adına eksik, tarihi geçmiş, unutulmuş kelimleri hafızanızdan silmek istiyoruz. Nida Portal sistemimiz, İsg yönetmeliklerini hiç bilmeyen bir kişinin bile bizim yaptığımız işleri denetleyebilme olanağı kazandırır.

Peki bu Nida Portal da neler mi var ?

-İsg Profesyonellerimizin hazırladığı tüm evraklar imzalı şekilde pdf dosyası olarak karşınıza çıkmaktadır.(Risk değerlendirmeleri-Acil Durum Eylem Planları-İsg Eğitim Sertifikaları-Sağlık Tahlili ve Raporları-Yıllık Eğitim Planları- Yıllık Çalışma Planları-Yıllık Değerlendirme Raporları-Tespit Öneri Defteri Nüshaları vb..)

Çalışan temsilcisi –İlkyardımcılar-Acil Durum ekipleri-Mesleki eğitimler-Hijyen eğitimleri-Aylık-yıllık raporlar vb….

Tek ekranda zamanı yaklaşan, süresi geçen ya da hiç eklenmemiş evrak takibi.

Sistem üzerinden kolay evrak paylaşımı

Ve daha fazlası,

4) Online Eğitim 7/24 erişim

İsg online eğitim yönetmeliğine göre hazırlanmış olan portalımız sayesinde uzaktan çalışan veya temel isg eğitimine katılamamış olan personelleriniz eğitimi de artık daha kolay üstelik bir çok hizmetimiz online eğitim de ücretsiz bir hizmetimizdir.

5) Yerel tecrübe

Piyasada 10 sene bizim için ne ifade ediyor? 2500 üzerinde şirkete  hizmet vermek. 100,000 üzerinde Temel İsg eğitimi,Yangın Eğitimi,Yüksekte çalışma eğitimi ve Sağlık raporu vermek.10,000 üzerinde Risk değerlendirmesi Acil Durum Eylem Planı patlamadan korunma dökümanı hazırlamak ve niceleri,

Neden Nida OSGB? - Nida OSGB

6) Kendimizi geliştirmeyi asla bırakmıyoruz

Şirket içi eğitim birimi ve Ar-Ge birimimizle , kendimizi sürekli yeniliyor ve güncelliyoruz. Yeni çıkan yasa ve yönetmelikleri anında inceleyip isg alanı ile ilgili olan kısımları firmalarımızla paylaşıyoruz.

7) İş ortağı yaklaşımı

Müşterilerimizle ortaklık kurarız. İhtiyaçlarınızı dinler, küresel ve yerel tüm kaynaklarımızı kullanarak ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümler üretiriz.

8) Kanıtlanmış başarı geçmişi

İşimizin 70%’i bizimle yeniden çalışan müşterilerimizden ve onların yönlendirmelerinden oluşuyor.  

9) Bir ekip olarak çalışırız

Ekip çalışması temel şirket değerlerimizden biridir. Aynı proje için farklı uzman ekiplere ihtiyacınız varsa, farklı uzmanlıkları olan danışmanlarımız birlikte çalışıp ihtiyacın hızlı bir şekilde giderilmesi sağlar.

10) İşveren markası

Profesyonellerimiz, süreç boyunca markanızın birer elçisi olurlar. Şirketinizi taraf tutmadan objektif bir şekilde temsil etmek, markanızı ve şirket kültürünüzü işe yeni başlayan personeller duyurma misyonuyla hareket ederler.

11) Devamlı destek

Hem sizinle hem de yeni başlayan çalışanınızla iletişimde kalarak uyumluluğu kontrol ederiz. Hepsinden de öte, bir aksilik olması durumunda yasal süreçlerde sizlere yardım edebilmek için hep bir telefon uzakta olacağız.

Güncel Haberler

  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.