Hedeflerimiz

Çalışma ortamında tehlikeli koşullara son vermek, çalışanların sağlığını düşünerek hareket etmek bizim görevimiz.

İş yerleri için daha iyi koşullar, çalışanlar için daha sağlıklı ortamlar için hedeflerimiz belli…

NİDA OSGB Hizmetinde Belirlediğimiz Hedefler

Ortak Sağlık Güvenlik Birimi sektöründe başarıya ulaşmak, her adımda bir adım ötesini görmemiz ile olacak. Bunun bilincinde olarak NİDA OSGB hedeflerimiz üzerinde detaylı şeklide çalışıyoruz. Bir adım sonrasını düşündüğümüz hedeflerimiz ile başarıya ulaşıyoruz.

nida osgb hedeflerimiz

Sağlam ve temkinli adımlar ile ilerlemek…

Profesyonellikten Ödün Vermemek

Tüm faaliyetlerimizde kaliteden ve profesyonellikten ödün vermemek en önemli hedefimiz. Büyümenin ötesinde, temkinli davranarak ilerlememizin en önemli nedeni bu. Belirlemiş olduğumuz hedeflere ulaşırken;

  • Temel ilkelerimizin dışına çıkmamak,
  • Profesyonellikten ödün vermemek,
  • Kalitemizden uzaklaşmamak,
  • Yasal mevzuatlara göre hareket etmek,

Sürdürmemiz gereken niteliklerimizden. En büyük hedefimiz, oluşturmuş olduğumuz kalitenin dışına çıkmamak. Hedeflerimize bu çerçeve içinde ulaşmak ve büyümek…

Hizmet Ağımızı Genişletmek

Elbette her geçen gün çok daha fazla şirkete ulaşmak istiyoruz. Sunduğumuz hizmetin kalitesini duyurmak, daha fazla firmayla çalışarak olacak. NİSA OSGB hizmeti her geçen gün gelişerek ilerleyen bir hizmet olmalı. Hedefimiz farklı bölgelere sunduğumuz hizmetin artarak ilerlemesi. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlayarak, her geçen gün bir adım daha ileriyi görmek istiyoruz.

Profesyonel hizmet ağımızı temkinli davranarak geliştirmeliyiz…

Uzman Kadromuzu Büyütmek

Büyük bir kadro, sorunlarınıza anında yanıt vermek ve kısa süre içinde müdahale etmek açısından önemli. Oluşturduğumuz profesyonel ekip için hedefimizin daha büyük bir kadro olduğunu söyleyebiliriz. Daha büyük kitlelere ulaştığımızda, uzman kadromuz ile güvenlikten ödün vermeden hareket edebiliriz.

  • Deneyimli olan ekip üyeleri
  • Alanında uzman olan yetkililer
  • Müşteri memnuniyetini sağlayacak çözüm odaklı çalışma
  • Ekip olarak hareket etme becerisi

NİDA OSGB Ailesi olarak kusursuz hizmet vermek için ekip arkadaşlarımızın sahip olması gereken çalışma ruhu bizim için önemli. Daha iyi bir ekip çok daha iyi bir hizmet olacak. Bunun için ekip üyelerimiz için de belirlemiş olduğumuz hedefler var. Uzman kadromuzu büyütme geliştirme aşamasında, bizim ilkelerimize gönülden bağlı kişiler ile çalışmaya dikkat ediyoruz.

Güncel Haberler

  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.