Hakkımızda

Nida Ortak Sağlık Güvenli Birimi, çalışma ortamındaki tehlike kaynaklarını ortaya çıkarmak ve gerekli önlemlerin alınmasını sağlamak için kurulmuştur.

Güvenli iş sahası oluşturmak, kanun ve yönetmelikleri sağlamak adına hizmet veriliyor…

nida osgb hakkimizda kurumsal

NİDA OSGB Hizmeti

Müşterilerine ulaştırmış olduğu hizmet seçenekleri Nida OSGB tarafından detaylı şekilde sunuluyor. Kalitenin ve güvenliğin titiz çalışmalar ile sürdürülüyor olduğu, hizmet seçenekleri kapsamında verilen detaylar ile sağlanıyor.

Nisa OSGB olarak;

 • İş Güvenliği Uzmanlığı
 • ASBEST Danışmanlığı
 • Risk Danışmanlığı
 • İş Yeri Hekimliği
 • İlk Yardım Eğitimi
 • Yangın Eğitimi

Hizmetleri yüksek kalitede sunuluyor. İş yerinde maruz kalınan tehlikelerin çalışanların sağlığı üzerindeki kötü etkilerinin tespit edilmesi, kaza kaynaklarının ortadan kaldırılması iş yerlerine sunulan hizmetler arasında. İşçilerin sağlığına gösterilen önemin beraberinde, onların güvenli bir ortamda çalışmasını sağlamak adına ilgili kanun ve yönetmeliklerine göre gerekenler yapılmaktadır.

Firma Şartlarına Özel Geliştirilen Hizmet

Hizmet verilen firmalar için firma şartlarına uygun hizmet geliştirilir. Nisa OSGB özel hizmeti sayesinde, iş yerinin koşullarına göre hareket edilmesi avantajı sunulur. Edilen ilkeler arasında olan firma koşullarına göre hizmet güvenliğin çok daha yetkin ve nitelikli şekilde sağlanmasını mümkün kılar. Benimsemiş olduğu hizmet anlayışı sayesinde, diğer ortak sağlık ve güvenlik birimlerinin de beğenisini toplamış Ortak Sağlık Güvenlik Birimi şirketedir.

6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında, yapılan uygulamalar yasal şekilde gerçekleşiyor. Mevzuata bağlı olarak, işveren ve çalışanlara yüklenen sorumlulukların bilincinde hareket edilmektedir. İş güvenli ve iş sağlığının ne kadar önemli olduğunun bilincinde olunarak, gereken sorumluluklar yerine getirilmektedir.

Profesyonel Portföy ve Kadro

Yapılan tüm çalışmalarda bu zamana kadar geliştirilmiş olan profesyonel hizmet anlayışı, portföyünün gelişmesini sağlamıştır. Hem hizmet verilen firmaların hem de bu sektörde olan firmaların takdirinin kazanılması, sunulan hizmette kaliteden ödün verilmemesidir. Tamamen yasal çerçevede gerçekleştirilen hizmet sayesinde, kısa sürede bu alanda başarısını kanıtlamıştır.

Profesyonel Hizmet;

 • Yasal çerçeveye uygun hizmet
 • Dikkatli ve özel çalışma disiplini
 • Güvenlik uygulamalarının birebir gerçekleştirilmesi
 • İhmale ve ertelemeye yer verilmemesi

Sunulan nitelikler, Nida OSGB hizmeti kapsamında profesyonelliği kanıtlıyor. Hizmet seçeneklerinin bu nitelikler dahilinde sunulması, yapılan işe verilen önemi de gösteriyor. Belirlenmiş olan hizmet anlayışı kriterlerinin dışına çıkılmaması, nitelikli hizmetin yükselerek ilerlemesini sağlıyor.

Profesyonel Kadro;

Firmalarda güvenli iş sahasının oluşturulması, bu alanda deneyimli olan çalışanlar ile sağlanıyor. Her geçen gün büyüyerek ilerleyen profesyonel kadro sayesinde hizmet kalitesi kurumlara taşınmaya başlamıştır. Şirketlere sunulan hizmetlerde kalitenin dikkatli, yavaş ve ilkeli bir şekilde büyümeyi sağlamasına dikkat edilir. Yasal mevzuata hakim olunması, yapılan işin insan sağlığını koruyan yanı gözetilerek titizlikle yapılması kadro tarafından benimsenmiştir.

Nida Ortak Sağlık Güvenlik Biri hizmeti sayesinde kaliteli hizmete ulaşma imkanı bulacaksınız.

Profesyonellikten ödün verilmeyen OSGB çalışmaları ile güvenliğiniz sağlanıyor…

Güncel Haberler

 • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.