Misyonumuz & Vizyonumuz

NİDA OSGB olarak iş yerlerinizde sağlıklı ve güvenli çalışma ortamı oluşturmanız için hizmet veriyoruz. Benimsediğimiz profesyonellik ilkesi ile yola çıktık…

Peki, hizmetimiz için belirlediğimiz vizyon ve misyon detayları nedir?

nida osgb vizyon misyon

NİDA OSGB Vizyonu

Kısa sürede sektörde kaydetmiş olduğumuz ilerleme, hedeflerimizin de büyüyerek ilerlemesini sağlıyor. Nida OSGB vizyonu olarak belirlemiş olduğumuz amaçlarımız, geldiğimiz her noktada bir adım daha ileri taşınıyor. İlk olarak hedefimizin her zaman daha iyi bir çalışma orta oluşturmak, iş sahasından güvenlikten ve sağlıktan ödün vermemek olduğunu söyleyebiliriz.

Farklı Yaklaşım ve Analizler;

Her zaman daha ileride, farklı yaklaşım ve analizler görüyoruz. Firmaların özel koşullarına göre gelişmek, hedeflerimiz arasında. Hizmet verilen bölgenin yerel şartlarının göz önünde bulundurulması, yapılan kapsamlı gözlemlerde farklı gelen her koşulun göz önünde bulundurulması son derece önemli.

Artan Profesyonellik Anlayışı;

Firmalara olan yaklaşımımızın profesyonel şekilde olmasına dikkat ediyoruz. Ancak geliştirmek istediğimiz vizyonda, profesyonellik anlayışımın her zaman daha ileride olması yer alıyor. Teknik yeterliliklerimin olması ve gelişmek adına Nida OSGB hedefleri üzerinden tek tek ilerlenmesi son derece önemli.

Dikkatli ve Temkinli Büyümek;

Hizmet ağımızı çok daha geniş bölgelere taşımak edindiğimiz amaçlardan. Ancak bunu yaparken dikkat edeceğimiz husus temkinli davranmak olacak. Büyümenin hem en iyi şekilde hem de en sorunsuz şekilde olması için kriterlerimizin dışına çıkmıyoruz.

NİDA OSGB Misyonu

Gelecekteki hedeflerimizin teminatı, öncesinde yaptıklarımız… NİDA OSGB misyonu geniş bir yelpazede olduğundan, firmaların bize olan güveninin tam olduğunu söyleyebiliriz. Yasal mevzuata hakim şekilde bu zamana kadar çalıştığımız her firmada, sağlık ve güvenliği insani olarak bir sorumluluk alarak gerçekleştirdik.

  • Size özel çözümler ürettik.
  • Ekibimizdeki her üyenin yasal yetki ve belgesi olmasına önem verdik.
  • Uzman kadromuzun her zaman firmalarda etkin olmasını sağladık.
  • Sorunlara en kısa sürede çözüm ürettik.

Ulaştırmış olduğumuz hizmette bugüne kadar herhangi bir sorun yaşamadık. İş yeri planınız, işe giriş muayene sonuçlarınız, periyodik laboratuvar testleri sonuçlarınız, iş kazaları ve meslek hastalıkları kayıtlarınız, iş yerindeki kişisel sağlık dosyalarında gizlilik ilkesine uyularak saklanmasının sözünü veriyoruz.

Hizmetimiz kapsamında, firmanızın normal iş akışı bozulmayacak

Güncel Haberler

  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.